АУТСОРСИНГ ЗЕД

Getsimport виступає аутсорсинг-центром у сфері зовнішньоекономічної діяльності та торгових операцій, що включають:

  • Технічний імпорт/експорт – повний цикл технічного оператора ЗЕД «під ключ»
  • Нетипова ЗЕД
  • Інструменти ціноутворення товарів, що поставляються
  • Посередництво у перевезенні, фрахті та експедируванні вантажів
  • Адміністрування та оптимізація ланцюгів поставок у роботі з дистриб’юторами і торговими мережами.
  • Послуги з податкового, митного та фінансового консультування.

ТИПИ ТА ПЕРЕВАГИ АУТСОРСИНГУ

Компанія Getsimport виступає сервісним центром, виконуючи функції з технічного супроводження ЗЕД операцій, при цьому завжди зважаючи на індивідуальні потреби кожного конкретного клієнта.

Ми працюємо згідно з діючої тарифної індикативної вартості, використовуючи налагоджені та перевірені механізми оптимізації, що не суперечать законодавству України.


МОДЕЛI ІМПОРТУ

Модель імпорту №1

Застосовується при поставках від одного виробника / постачальника-нерезидента однорідних груп товарів.

Модель імпорту №2

Застосовується для консолідації поставок в один контракт. Зручна при великій кількості постачальників-нерезидентів.

Використовуючи моделi імпорту №1 та №2 компанія Getsimport самостійно укладає ЗЕД угоду на поставку товарів на територію України з іноземним постачальником. Як правило, використовується форма або договору поставки або агентська згода. За наявності збірних вантажів можливе залучення дружньої іноземної компанії для консолідації поставки під один контракт.
За фактом прибуття товару Getsimport самостійно здійснює всі необхідні платежі з митного оформлення, транспортно-експедиторського обслуговування, що пов’язане з доставкою товару безпосередньо до замовника. За фактом отримання товару замовник виплачує вартість товару, з урахуванням усіх платежів та комісії Getsimport.


МОДЕЛЬ ЕКСПОРТУ

При здійсненні експортних операцій багато компаній зіштовхуються з цілим рядом адміністративних та економічних ризиків. Getsimport пропонує своїм клієнтам, як один із можливих варіантів, використовувати вже класичну модель експорту через договір комісії або консигнації. У рамках схеми Getsimport підписує договір поставки з компанією – виробником продукції, що експортується, здійснює 100% оплату за договором. Одночасно з цим підписує агентський договір з Комісіонером, котрий може бути пов’язаний компанією з виробником, на експортну поставку.